Piękne i profesjonalne fotografie

Przez obiektyw odkrywam piękno, mogę śmiało powiedzieć, że fotografia to moje życie.

Sprawdź ofertę

  1. pl
  2. en

O mojej pracy

Nazywam się Paweł Zięba, jestem fotografem, który wykona dla Ciebie nieszablonowe ujęcia z duszą. Wykonasz u mnie wspaniałe sesje kobiece, dziecięce, męskie i wizerunkowe. Przez wszystkie lata działalności na rynku Krakowskim i nie tylko, pozyskałem tysiące zadowolonych klientek i klientów. Zachęcam też do korzystania z oferty reportaży okolicznościowych, które w piękny sposób udokumentują ważne dni w waszym życiu, jak przykładowo ślub, chrzest, komunie i nawet konferencję firmową.Oprócz zdjęć, które wymieniłem powyżej, prowadzę też studio na ul. Beskidzkiej 30, gdzie wykonasz od ręki zdjęcia do dokumentów i CV.Według plebiscytu Orły Fotografii zajmuję drugie miejsce w Małopolsce pod względem jakości świadczonych usług.Moje fotografie niejednokrotnie zostały opublikowane w zagranicznych gazetach, przykładowo w takich jak "Spot'less Fashion Magazine".

REPORTAŻ KOMUNIJNY

 ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW

 FOTOGRAFIA MĘSKA

REPORTAŻ ŚLUBNY

FOTOGRAFIA KOBIECA 

FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA 

REPORTAŻ CHRZTU

FOTOGRAFIA RODZINNA, DZIECIĘCA I CIĄŻOWA

Opinie

Jakub B. Bączek - Trener mentalny siatkarskiej reprezentacji Polski i Roberta Lewandowskiego 

Jedna z najprzyjmeniejszych sesji EVER!
Bardzo polecam - pełna profeska i "lekkość" współpracy!

Konrad Majewski - obecnie profesjonalny model.

Polecam Pawła, pracuje zachowując pełen profesjonalizm i dobry kontakt z klientem, mimo że to była moja pierwsza wizyta w tego typu miejscu, sesja była przyjemna, a efekty jak najbardziej zadowalające.
Miła atmosfera, zdjęcia super, otwartość na współpracę, czego chcieć więcej!

Suzanna Sula - artystka.

Z całego serca polecam Pawła na fotografa weselnego! Profesjonalista w swoim fachu. Nie jestem osobą, która przepada za aparatem, ale Paweł ma niesamowite podejście i swobodę, która pozwoliła mi i mężowi naprawdę czerpać przyjemność z bycia fotografowanym. Efekt pracy jest powyżej naszych oczekiwań: śliczne ujęcia, złapane ważne chwile, uśmiechy, spojrzenia. Bardzo polecam raz jeszcze!

Adres

Kraków, 30-611

Beskidzka 30 - pierwsze piętro

 

 

Kontakt

Menu

Śledź nas

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Zachwyć się fotografią!

Zobacz więcej