Nagrody

  Studio fotograficzne

Kraków

🏆 Z przyjemnością informuję, że jestem zwycięzcą kilku bardzo prestiżowych konkursów fotograficznych! 📸✨

Za każdym z tych sukcesów kryje się nie tylko moje zaangażowanie w sztukę fotografii, ale również nieustanny rozwój, pasja i oddanie temu pięknemu rzemiosłu. Zdobywanie nagród w tak wymagających konkursach było dla mnie nie tylko wyzwaniem, ale także potwierdzeniem, że moje spojrzenie na świat i umiejętność uchwytywania chwil doceniane są przez profesjonalistów z branży.

 

 

📸 Nowa jakość zdjęć studyjnych🧐✨

Już minęły trzy lata od momentu założenia przeze mnie studia fotograficznego w Krakowie. Z dumą dzielę się z wami, że nasze studio zdobyło miano najlepiej ocenianego punktu fotograficznego w Krakowie (ranking kilku plebiscytów). To dla nas nie tylko zaszczyt, ale przede wszystkim potwierdzenie, że nasza pasja i zaangażowanie w fotografii przekładają się na satysfakcję naszych klientów.

Uważamy, że fotografie do dokumentów i CV mogą być czymś więcej niż tylko formalnym obrazem. Dlatego dokonaliśmy pewnej rewolucji w podejściu do tego rodzaju sesji. Nasze fotografie oddają nie tylko Waszą zewnętrzną postać, ale także Waszą unikalną osobowość i profesjonalizm.

Zapraszam Was do doświadczenia wyjątkowej atmosfery w naszym studio i skorzystania z usług, satysfakcja gwarantowana.

 

 

📸 Detalista w akcji! 🧐✨

Cześć, Kochani! Chciałbym się z Wami podzielić moją pasją do fotografii i jednocześnie przyznać się do jednej pewnej cechy, która mnie wyróżnia - jestem strasznym detalistą. Każdy drobny element, każda subtelność, to dla mnie klucz do stworzenia perfekcyjnego obrazu.

Zdaję sobie sprawę, że to właśnie te małe rzeczy potrafią wpłynąć na odbiór końcowego dzieła. Dlatego przykładam ogromną wagę do detali, dbając o każdy piksel na moich fotografiach. To dla mnie nie tylko praca, to pasja, której poświęcam się z pełnym zaangażowaniem.

Pracuję w swoim własnym, bardzo rygorystycznym systemie, który pozwala mi utrzymać wysoki standard i jednocześnie oddawać prace w szybkim terminie. 

 

O mojej pracy

O mnie

Jak to się zaczęło? Od mojej kontuzji ręki, której nabawiłem się na treningach brazylijskiego jujitsu w Dąbrowie Górniczej. W wyniku upadku zerwałem triceps w lewej ręce i to wydarzenie na zawsze wykluczyło mnie z dalszej realizacji swojej pasji, z którą wiązałem wielkie nadzieje na przyszłość. Na swoim koncie miałem już srebrny medal z mistrzostw Polski i złoty z turnieju w Krakowie.
Długo szukałem czegoś, co poruszy mnie tak bardzo, jak to, co straciłem na zawsze... Czegoś, co pochłonie mój czas, duszę i pozwoli na ciągły rozwój. Po dwóch latach od tego wydarzenia dostałem od mojej dziewczyny aparat i to był strzał w dziesiątkę. Od tego momentu zarwałem wiele nocy chłonąc wiedzę z zakresu obsługi aparatu i fotografii. Stało się to wręcz moją obsesją. Postanowiłem rzucić wszystko i poświęcić się tylko fotografowaniu. Odszedłem z pracy na etacie, przeprowadziłem się do Krakowa i dziś jestem tu dla Was, abyśmy wspólnie mogli zrealizować Wasze marzenia i moje pomysły. Do zobaczenia na sesji.